رمز موفقیت گلکسی S7؛ نوت ۶ هم زودتر از آیفون ۷ معرفی می‌شود

گلکسیS7 فروش بسیار خوبی داشته است. جدیدترین آمارها نشان می‌دهد که این گوشی هوشمند در اولین ماه عرضه‌اش ۹ میلیون دستگاه فروخته؛ این رقم چیزی حدود سه برابر فروش گلکسی S6 در شرایط مشابه در سال گذشته است.

چند فاکتور مهم وجود دارند که این موفقیت را توجیه می‌کنند: به‌جز بحث نقد و بررسی‌هایی که به‌خوبی مشخصات این گوشی را در رسانه‌ها انتشار دادند،‌ واقعیت این است که سامسونگ زمان ارایه‌ی گلکسیS7 را به خوبی مدیریت کرده و امسال پرچم‌دار جدیدش را نزدیک به یک ماه زودتر به بازار فرستاد. البته قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ی این گوشی (در مقایسه با گلکسی S6) هم تاثیر زیادی در موفقیت فروش آن داشته است. کارشناسان می‌گویند گلکسیS7 حدود ۸ درصد ارزان‌تر از مدل سال قبل است.

رمز موفقیت فروش گلکسی S7: عرضه‌ی سریع‌تر، قیمت ارزان‌تر

نکته‌ی مهمی که باید در نظر گرفته شود این است که سامسونگ حالا قضاوت درستی از میزان تقاضا برای S7 Edge دارد. این در حالی است که سال گذشته در هنگام تولید S6 Edge میزان تقاضا برای آن را دست‌کم گرفته و پیش‌بینی نکرده بودند که کاربران از این گوشی خمیده به‌خوبی استقبال می‌کنند.

به نظر می‌رسد سامسونگ امسال به یک برنامه‌ریزی زمانی مناسب برای ارایه‌ی S7 رسیده بود: دوره‌ای که سازندگان چینی گوشی‌های هوشمند هنوز رقابت خود را شروع نکرده (چون معمولا از لحاظ قیمت نمی‌شود با آن‌ها رقابت کرد) و ضمنا زمان خیلی زیادی هم تا معرفی آیفون ۷ باقی مانده است.

نکته‌ی جالب این است که سامسونگ احتمالا چیزهایی زیادی از این موفقیت یاد می‌گیرد و به‌سرعت آن‌ها را عملی می‌کند. کارشناسان می‌گویند این شرکت می‌خواهد از فبلت جدیدش، گلکسی Note 6 را یکی دو ماه قبل از آیفون ۷ رونمایی کند.

منبع: Phone Arena

The post رمز موفقیت گلکسی S7؛ نوت ۶ هم زودتر از آیفون ۷ معرفی می‌شود appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دیجی‌کالا مگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *