پیش فروش اولین گوشی های مبتنی بر پلت فرم ویندوز ۱۰ آغاز شد

مایکروسافت پیش فروش برای گوشی های لومیا 950 و لومیا 950XL را آغاز کرد. بنابراین می توانید از در دست گرفتن اولین گوشی با نرم افزار موبایلی ویندوز 10 (Windows 10) به خود ببالید. شما در حال حاضر می توانید به یکی از فروشگاه های مایکروسافت بروید و یکی از گوشی های لومیا 950 را با قیمت 685 دلار (2 میلیون 400 هزار تومان با نرخ هر دلار 3500 تومان) و لومیا 950XL را با قیمت 807 دلار (2 میلیون 825 هزار تومان) خریداری کنید.

مایکروسافت پیش فروش برای گوشی های لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰XL را آغاز کرد. بنابراین می توانید از در دست گرفتن اولین گوشی با نرم افزار موبایلی ویندوز ۱۰ (Windows 10) به خود ببالید. شما در حال حاضر می توانید به یکی از فروشگاه های مایکروسافت بروید و یکی از گوشی های لومیا ۹۵۰ را با قیمت ۶۸۵ دلار (۲ میلیون ۴۰۰ هزار تومان با نرخ هر دلار ۳۵۰۰ تومان) و لومیا ۹۵۰XL را با قیمت ۸۰۷ دلار (۲ میلیون ۸۲۵ هزار تومان) خریداری کنید.

لومیا ۹۵۰ دارای یک نمایشگر ۵.۲ اینچی، دوربین ۲۰ مگا پیکسلی، ۳۲ گیگا بایت حافظه داخلی و قابل اجرا با پلت فرم موبایلی ویندوز ۱۰ جدید است.

لومیا ۹۵۰XL نیز مشابه برادر کوچکتر خود و با یک نمایشگر بزرگتر ۵.۷ اینچی همراه است.

اگر شما قصد خرید از فروشگاه های رسمی را داشته باشید از ۳ دسامبر مصادف با پنجشنبه ۱۲ آذرماه قادر به خرید یکی از این گوشی ها خواهید بود و شانس دیدن کارایی اولین نرم افزار موبایلی ویندوز ۱۰ را خواهید داشت.

.

.

منبع: techradar


عصر تکنولوژی، تکرا

نوشته پیش فروش اولین گوشی های مبتنی بر پلت فرم ویندوز ۱۰ آغاز شد اولین بار در عصر تکنولوژی – Techera پدیدار شد.

عصر تکنولوژی – Techera

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *