نجات دانش آموز توسط گوشی آیفون

باز هم آیفون جلوی ورود تیر به بدن دانش‌آموزی را گرفت

در طول ماه های گذشته، بارها پیش آمده است که محصولات اپل باعث نجات جان صاحبان خود شده اند و به نظر میرسد اپل باید بر روی این موضوع مانور بیشتری بدهد و نجات جان را هم به کاربردهای آی دیوایس های خود اضافه کند ! نجات جان مرد جوان با جلوگیری از اصابت گلوله به بدن او در خرداد ماه و نجات جان نوجوانی که در زیر یک کامیون گیر افتاده بود، دو مورد از این نجات های عجیب میباشند.

به گزارش abc30 باز هم یک آیفون توانسته است جلوی ورود گلوله به بدن یک نوجوان آمریکایی را بگیرد. ماجرا از این قرار است که این نوجوان، دانش آموز مرکز آموزشی Fresno بوده است و اوایل شب به همراه هم اتاقی خود درحال بازگشت از مدرسه به محل اقامت خود بوده اند. ناگهان یک سارق که صورت خود را با ماسک اسکی پوشانده بوده است به آنها حمله میکند و کوله پشتی قربانی را از او میگیرد.

سارق سپس به پای قربانی یک تیر میزند و به همراه لپتاپ او فرار میکند. Faris Alotaibi هم اتاقی قربانی توضیح میدهد که: “بعد از اینکه سارق فرار کرد، شاهد اتفاق شگفت انگیزی بودیم. هم اتاقی من تیر خورده بود اما هیچ آسیبی به او نرسیده بود؛ درواقع آیفون او جلوی گلوله را گرفته بود و خودش تقریبا خرد شده بود. او خیلی خوش شانس بود که در آن لحظه آیفون او در جیب شلوارش قرار داشت.”

البته این معجزه باعث تغییر نظر او نشده است و قربانی تصمیم گرفته است که تمام واحدهای خود را حذف کند و از تحصیل در Fresno انصراف داده است. گفته میشود مجموعه‌ی مسکونی Campus Edge که در محله‌ی ناامنی واقع شده است، دارای امنیت مناسبی نیست و باز بودن گیت های ورودی آن به صورت شبانه روزی و بدون نگهبان، باعث شده است که این اتفاق رخ دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *