زیباترین بند های ساعت اپل

همانطور که برای آیفون ها کیس های جدید و متنوع تولید می شوند، برای ساعت اپل نیز بند های خلاقانه ای طراحی می شود با این فرق که استفاده از کیس برای آیفون اجباری ندارد اما ساعت بدون بند بی معنا است.

پس از عرضه ساعت اپل در بهار، مدت زیادی طول نکشید که اپل راهنمای تولید و طراحی بند های ساعت خود را منتشر کرد. بند های ساعت اپل به راستی باعث زیبایی آن می شوند ، با اینکه اپل خود به زیبایی طراحی های خود مشهور است، بند های طراحی شده از طرف کمپانی های دیگر به خاطر خلاقیت به کار رفته در آنها باعث زیبایی بیش از پیش این ساعت می شوند. در زیر ۸ تا از بهترین بند های اپل را می بینید.

Gallery Image

بند بالا توسط شرکت Casetify که چند سالی است به طراحی کیس های آیفون می پردازد طراحی شده است. در صورتی که از مجموعه بند های طراحی شده توسط این شرکت خوشتان نیامد، می توانید یک عکس را برای این شرکت آپلود کنید تا بند مورد نظر شما ساخته شود.

Gallery Image

Click به دارندگان اجازه می دهد تا از بند ساعت های سنتی برای ساعت اپل خود استفاده کنند. این ایده برای کسانی که دارای بندی می باشند که دوست دارند آنرا با ساعت اپل خود ببندند ایده آل است.

Gallery Image

Brikk خود به فروش نسخه های شخصی سازی شده و لوکس از ساعت اپل می پردازد و با اینحال حتی اگر اقدام به فروش بند خالی آن هم می کرد، خیلی از ما توانایی خرید آنرا نداشتیم. Lux Watch Omni دارای طلای ۱۸ عیار صورتی و زرد می باشد و در آن از الماس نیز استفاده شده است. این ساعت برای کسانی که نسخه طلایی ساعت اپل آنها را راضی نمی کند بسیار مناسب است.

Gallery Image

ABCase Slap and Go نیز به سبک بند های طراحی شده در دهه ۹۰ ساخته شده است اما با این فرق که این دفعه همراه با یک گدجت گران قیمت است. این ساعت به خاطر راحت بسته شدنش برای کودکان(؟) و دوستداران سرعت مناسب است.

Gallery Image

Flex Bands از شرکت :FreshFiber این بند سه بعدی برای کسانی که دوستدار آینده هستند طراحی شده است. بند مذکور دارای طرح ۴ وجهی می باشد و در رنگ ها و اندازه های مختلف عرضه می شود.

بند استیل شرکت Ottim برای کسانی طراحی شده است که از Link Bracelet اپل خوششان آمده است اما با قیمت ۴۴۹ دلاری آن مشکل دارند. این بند با اینکه یک دهم نسخه اپل قیمت دارد، دارای شکلی مشابه می باشد.

Applesons نیز بندی موسوم به «چرم ایتالیا» طراحی کرده است که با دست کردن آن می توانید تحسین دیگران را بر انگیزید زیرا چرم ایتالیا از با کیفیت ترین مواد است. این بند در دو نسخه ساده و پوست کروکدیل شکل ارائه می شود و دارای قیمتی بین ۶۰ تا ۶۵ دلار است.

Gallery Image

Reserve Strap از آن دسته بند هایی است که برای کسانی طراحی شده است که سریعا باتری ساعت خود را خالی می کنند. این بند می تواند ساعت اپل شما را هنگامی که دستتان است مانند یک باتری خارجی شارژ کند. وبسایت این بند ادعا میکند که با بستن این بند می توان ۳۰ ساعت به عمر شارژ باتری ساعت اپل اضافه کرد.

Wired

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *