معرفی سایت استخدامی پرداد

استخدام

به گزارش پرداد ، همیشه یکی از بزرگترین مشکلات کشور معضل بیکاری است ، طوریکه در همه دولت ها از دغدغه های مهم دولت مردان رفع این معضل جدی می باشد، به طوریکه رفع این مشکل اساسی جوانان و کشور به یکی از اصلی ترین وعده های نامزد های ریاست جمهوری در ایام تبلیغات انتخاب ها تبدیل شده است.

 

گروه اینترنتی پرداد ، به منظور کمک به هموطنان محترم جهت رفع معضل بیکاری اقدام به راه اندازی سایت استخدام پرداد ، یکی از معتبر ترین سایت های کاریابی و اشتغال در ایران کرده است.

سایت استخدام پرداد که دارای مجوزهای لازم از ۲ وزارت خانه “کار و ارشاد” است ، بدون شک می تواند مأمن خوبی برای هر دو گروه کارفرما و افراد جویای کار باشد .

کارفرمایان محترم با مراجعه به سایت استخدام پرداد اقدام به ثبت نام در این سایت مضاف بر درج آگهی ، با جستجو در میان رزومه های ثبت شده کارجویان سراسر کشور ( جستجو در رزومه ها ) در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی مستعد مورد نیاز خود را جذب نمایند.

همچنین متقاضیان محترم کار نیز می توانند با مراجعه به سایت استخدام رزومه کاری خود را با بیان مهارت ها و علایق خود ثبت و به کارفرمای مرتبط ارجاع شوند.

بروز بودن سایت استخدام پرداد را میتوان یکی از دیگر ویژگی های بارز این سایت دانست ، بطوریکه مراجعین محترم میتوانند در کمترین زمان ممکن از آخرین اخبار و اگهی های استخدامی موسسات و سازمان ها و نهاد های دولتی و حتی شرکت های کوچک و بزرگ خصوصی مطلع شوند.

یکی از شاخصه های مهم سایت استخدام پرداد که آن را از سایت های مشابه متمایز میکند امنیت بالای آن به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران می باشد.

از دیگر نکات مهم و قابل توجه در سایت استخدامی پرداد وجود بازرسان نامحسوس سایت با پوشش کارجو و کارفرما می باشد که جهت حفظ پویایی و سلامت محیط و ارتباطات کاربران بصورت کاملا نامحسوس ارتباطات موجود در فضای سایت را رصد و با کوچکترین تخلف برخورد جدی می کنند.

استفاده از سایت یاد شده مضاف بر حفظ امنیت و صرفه جویی حداکثری در هزینه و زمان کارجویان و کارفرمایان محترم باعث میشود تا استفاده از امکانات مفید موجود در دنیای مجازی امکان بهره گیری هرچه بیشتر از خدمات الکترونیکی برای مردم جامعه ایران نیز فراهم شود.

کارفرمایان عزیز جهت درج آگهی استخدام میتوانند از اینجا ( درج آگهی استخدام ) اقدام نمایند.

همچنین کارجویان محترم نیز جهت ثبت نام در سامانه استخدامی میتوانند از اینجا ( ثبت رزومه ) اقدام نمایند.

 

انزل وب

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش

دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش

رایگان و با پاسخنامه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز

با توجه به اینکه اکثر سایت ها میان نمونه سوالات رو تحت عنوان هر استخدامی منتشر میکنن باید عرض کنم همه ی این سوالات در اصل یه نوع نمونه سوالات هستن که در هر آزمون فقط عنوان رو عوش میکنن و با هزینه گزافی به داوطلبین عزیز میفروشن با توجه به اینکه بنده تو یکی از آزمون ها این سوالات رو خریدم این سوالات رو روز یکشنبه ۲۵ مرداد ماه ۱۳۹۴ در این سایت قرار میدم دوستان عزیز برای دانلود رایگان این نمونه سوالات به هیمن سایت مراجعه فرمایید.

 

هزینه : ذکر یک صلوات

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

مواد آزمون عبارتند از
الف – مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود
فناوری اطلاعات (مهارتهای هفت گانه ICDL)
ریاضی و آمار مقدماتی
زبان و ادبیات فارسی
معارف اسلامی
زبان انگلیسی عمومی
اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
هوش و توانمندی های ذهنی
آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد.

ب : مواد آزمون تخصصی

– مواد آزمون تخصصی مطابق جدول مواد آزمون تخصصی استخدامی خواهد بود.