مراسم اپل ۹ سپتامبر

مراسم اپل ۹ سپتامبر

بالاخره دعوتنامه اپل برای رسانه ها ارسال شد و تمامی رسانه ها را برای رویداد اختصاصی خود در تاریخ ۹ سپتامبر دعوت کرد .حال باید دید در این مراسم چه اتفاقاتی می افتد آیا iwatch در کنار آیفون ۶ معرفی خواهد شد ! در ادامه با گجت نیوز همراه باشید .در دعوتنامه اپل هیچگونه محتوی خاصی از محصولات و برنامه های این رویداد آورده نشده است ولی بر اساس اخبار گذشته ما در مورد آیفون اطلاعات زیادی داریم ، اما در مورد iwatch هنوز اطلاعات ما کافی نیست و باید تا روز ۱۸ شهریور منتظر این مراسم بمانیم .

چیز جالب دیگر این است که سالن محل برگزاری همایش عوض شده است و به Flint در نزدیکی مقر اصلی اپل منتقل شده است.  ظرفیت این سالن ۲۴۰۰ نفر است که بسیار بیشتر از سالن Yerba Buena با ظرفیت ۷۵۷ نفر است.دنیای موبایل،تبلت،لب تاپ – recode

Apple Makes September 9 Event Official With New iPhones and Wearables Expected

Apple Makes September 9 Event Official With New iPhones and Wearables Expected

As we told you a while back, Apple plans to use a Sept. 9 event to introduce its latest iPhones and, as we noted yesterday, it will also introduce its first wearable.

Sources say that the new iPhone will come in 4.7-inch and 5.5-inch varieties — the first time Apple has introduced new models of different sizes.

The event is slated for the Flint Center in Cupertino and was made official in an invitation just sent to reporters. The Flint Center is, among other things, the place where Apple debuted the first Mac in 1984.

Apple, for its part, is characteristically vague on what to expect on Sept. 9.

“Wish we could say more,” is all the invite says beyond offering logistical details.

In the mean time, here is video of Steve Jobs introducing that first Mac.

مراسم اپل ۹ سپتامبر برگذار خواهد شد

چند وقت پیش اعلام کردیم که مراسمی که اپل برای معرفی آیفون های جدید برگذار خواهد کرد در روز چهارشنبه ۹ سپتامبر خواهد بود. حال اپل تایید کرد که مراسم مذکور در تاریخ ۹ سپتامبر خواهد بود. این مراسم در مرکز ۷ هزار نفری Bill Graham Civic Auditorium که در مرکز شهر سان فرانسیسکو می باشد برگذار خواهد شد. ما این مراسم را پوشش خواهیم داد و آخرین اخبار را برای شما مخابره می کنیم.

اولین چیزی که از این مراسم انتظار می رود آیفون های جدید می باشد اما طراحی دعوت نامه خبر از یک چیز احتمالا بزرگتر را می دهد. با اینحال باید صبر کنیم ببینیم که اپل چه برنامه ای را برای رویداد ۹ سپتامبر خود تدارک دیده است.

به نظر شما چه محصولاتی در این رویداد معرفی خواهند شد؟

DPS CO

شرکت داده پردازان ساوالان

شرکت داده پردازان ساوالان

به نام یگانه هستی بخش

به وبسایت شرکت داده پردازان ساوالان خوش آمدید.‌این نخستین بازدید شماست میتوانید یا عضویت در خبرنامه ی شرکت از اخبار شرکت و خبرهای داغ روز باخبر شوید.

به زودی امکان ثبت نام و عضویت در سایت برای شما فراهم خواهد شد.

پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما متشکریم

با سپاس فراوان مدیریت شرکت داده پردازان ساوالان